Limit pakietów został już wyczerpany. Zapisz się na listę rezerwową, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się o kolejnej turze pakietów Metamorfoza!

SCHUDNIJ w 2 miesiące z Pakietem Be Diet Catering METAMORFOZA

Limit pakietów został już wyczerpany. Zapisz się na listę rezerwową, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się o kolejnej turze pakietów Metamorfoza!

Zapisz się na listę

SCHUDNIJ w 2 miesiące z Pakietem Be Diet Catering METAMORFOZA

Kup pakiet terazZapisz się na listę

Wasze opinie o Be Diet Catering

Czym jest Pakiet Metamorfoza?

W Pakiecie Metamorfoza otrzymujesz od nas wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć cel:

CATERING DIETETYCZNY na 60 dni, z dostawą gotowych dań prosto pod Twoje drzwi

kaloryczność adekwatna do Twoich potrzeb

możliwość indywidualnej konsultacji dietetycznej

nieograniczony dostęp do platformy Be Active TV

możliwość zmiany miejsca dostawy w wybrane dni

możliwość jednorazowego wstrzymania metamorfozy do 14 dni

książka „90 dni - Zaprojektuj swoje jutro!” w prezencie

Program 90 dni - Zaprojektuj swoje jutro! To narzędzie w formie książki, w której znajdziesz 90 kroków z zakresu dietetyki, wskazówek treningowych, psyche, motywacji i pielęgnacji.

449 zł

x 12 miesięcy = 5 388 zł =

Twoja 2-miesięczna metamorfoza*

*Pakiet zakupiony w płatności ratalnej jest realizowany przez 2 miesiące od początkowej daty wybranej w formularzu bez możliwości rezygnacji

449 zł x 12 miesięcy = 5 388 zł =

Twoja 2-miesięczna metamorfoza*

*Pakiet zakupiony w płatności ratalnej jest realizowany przez 2 miesiące od początkowej daty wybranej w formularzu bez możliwości rezygnacji

Pakiet stworzony specjalnie dla Ciebie:

Pakiet 60 dni

449 zł

miesięcznie

przez 12 mięsięcy

Pakiet 60 dni

449 zł

miesięcznie

przez 12 mięsięcy

Nie zwlekaj!W trosce o najwyższą jakość usług dostępność pakietów Metamorfoza jest ograniczona.

To jest Twój czas! Już dziś zaprojektuj swoje jutro!

To jest Twój czas! Już dziś zaprojektuj swoje jutro!

Masz pytania? Poznaj nasze odpowiedzi

Pakiet pomoże Ci osiągnąć cel, który sobie założyłaś. Lepsza sylwetka, odzyskanie formy , poprawa samopoczucia, płaski brzuch - masz to jak w banku. Podczas konsultacji z dietetyczką kliniczną określasz efekt do zrealizowania. Od Be Diet Catering dostajesz niezbędne narzędzia - dobraną dietę, opiekę zespołu dietetyków, dostęp do treningów Be Active TV i program ,,Zaprojektuj swoje jutro’’. Przygotuj się na wyjątkowe 2 miesiące.

Pakiet Metamorfoza to kompleksowe podejście - dieta, ćwiczenia, motywacja i opieka dietetyczki klinicznej. Zapewniamy Ci wszystko co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. O skuteczności takiego podejścia świadczą metamorfozy, przez które przeszło już ponad milion Polek. Teraz kolej na Ciebie! Kiedy osiągnięcie efektów może być utrudnione?

 • jeżeli nie trzymasz się założonego planu w 100% i robisz przerwy albo odstępstwa,
 • Jeżeli cierpisz na zaburzenia zdrowotne które wymagają dopasowanego podejścia,
 • Jeśli przyjmujesz leki, które mają wpływ na Twój metabolizm.

Pakiet Metamorfoza jest dostępny wyłącznie w opcji 60-dniowej. Z naszego doświadczenia wynika, że 2 miesiące to czas, który pozwoli Ci osiągnąć spektakularne efekty.

Wartość pakietu jest rozłożona na 12-miesięczne raty. Dajemy Ci możliwość skorzystania z pakietu Metamorfoza już teraz, abyś jak najszybciej mogła osiągnąć swoje cele.

Dieta będzie dopasowana do Ciebie i założonych przez Ciebie celów. W pakiecie Metamorfoza dostajesz konsultację z dietetyczką kliniczną, która dobiera właściwą dietę odpowiadającą Twoim potrzebom. Uwaga - dieta nie jest zindywidualizowana, dlatego jeśli potrzebujesz wykluczeń określonych produktów skontaktuj się najpierw z naszym biurem obsługi klienta.

Osiągnięcie efektu może być utrudnione w przypadku:

 • odstępstw od diety,
 • zaniechania treningów,
 • długich lub częstych przerw w stosowaniu planu
 • zaburzeń zdrowotnych które wymagają dopasowanego podejścia
 • stosowania leków, które mają wpływ na Twój metabolizm,
 • braku konsultacji z dietetykiem i skorygowania planu po zmianie trybu życia.

Dieta będzie trafiać pod Twoje drzwi każdego dnia trwania pakietu. Spodziewaj się dostawy w bardzo wczesnych godzinach porannych. Kurierzy zadbają o to, żebyś tuż po pobudce mogła skorzystać ze swoich posiłków Pamiętaj, aby w zamówieniu przekazać jak najwięcej szczegółów dotyczących dostawy, tak aby kurier nie obudził Cię wcześnie rano.

Dieta to kluczowy czynnik pozwalający osiągnąć Ci wymarzony efekt. Będzie dopasowana do Twoich potrzeb, ale nie będzie zindywidualizowana. To oznacza, że jeśli masz alergie, nietolerancje pokarmowe lub wymagasz wykluczenia określonych produktów powinnaś przed zakupem pakietu skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

Istnieje możliwość zmiany diety na inny, dostępny w naszej ofercie rodzaj. Pamiętaj, że największą skuteczność Twojej metamorfozy da Ci zarekomendowana przez dietetyczkę kliniczną dieta. Jeżeli uważasz, że zmiana diety jest konieczna - skorzystaj z opieki dietetyczki klinicznej i skontaktuj się z nami.

Możesz zmienić dietę w pakiecie pod warunkiem, że jest do tego uzasadnienie np. zwiększasz aktywność fizyczną i potrzebujesz wyższej kaloryczności diety. Wymarzony efekt osiągniesz dzięki trzymaniu się planu bez odstępstw. Jeżeli masz wątpliwości co do wybranej diety - skonsultuj się z naszym zespołem dietetyczek klinicznych.

Pakiet Metamorfoza jest dostępny tylko w płatności ratalnej.

W pakiecie Metamorfoza otrzymujesz opiekę zespołu dietetyczek klinicznych. Jeżeli po pierwszych tygodniach nie widzisz efektów swoich działań skonsultuj się z naszymi specjalistkami. Doradzą Ci gdzie może leżeć przyczyna i co możesz w tej sytuacji zrobić.

Pakiet Metamorfoza jest zaplanowany na pełny tydzień, łącznie z weekendami. Nie ma możliwości wykluczenia sobót i niedziel. Możesz skorzystać z  jednokrotnego zamrożenia pakietu na 14 dni. Przerwy i odstępstwa oddalają Cię od celu.

Jeden dzień pakietu Metamorfoza nie da Ci możliwości właściwej i obiektywnej oceny. Osiągnięcie efektu jest możliwe tylko dzięki konsekwentnemu działaniu i kompleksowej opiece, którą Ci dajemy razem z pakietem Metamorfoza. Skorzystaj z doświadczenia ponad miliona Polek, spójrz na metamorfozy i przekonaj się sama, że Twój cel jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Rezygnacja z pakietu jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach, które są rozpatrywane indywidualnie.

Jest możliwość takiej zmiany pod warunkiem, że alternatywny adres będzie mieścił się w strefie dostaw Be Diet Catering.

Pracujemy nad tym, aby móc dojeżdżać wszędzie. Jeżeli jeszcze teraz nie jesteśmy u Ciebie, niebawem może pojawić się taka opcja. Bądź z nami w kontakcie!

Zmiana liczby posiłków w diecie jest możliwa tylko przy zmianie opcji diety. Pamiętaj, że dobrana na pierwszej rozmowie z dietetyczką kliniczną dieta to optymalne rozwiązanie dla Ciebie pozwalające na osiągnięcie Twojego celu. Po zmianie diety i liczby posiłków uzyskanie efektów może być utrudnione.

Zanim otrzymasz pierwszą dietę, prześlemy Ci w wiadomości mailowej kod dostępu do platformy Be Active TV. Z pierwszą dostawą diety trafi do Ciebie książka: 90 dni – Zaprojektuj swoje jutro.

Rodzaj treningów i częstotliwość ich wykonywania zależą od tego jaki cel obrałaś sobie do zrealizowania. Odpowiedzi szukaj w programie 90 dni – Zaprojektuj swoje jutro. Znajdziesz tam. 12 TYGODNIOWYCH planów treningowych dla osób początkujących i zaawansowanych, które pomogą Ci zrealizować Twój cel.

Pokaż więcej

Sprawdź czy do Ciebie dojeżdżamy. Wpisz kod pocztowy

Kod pocztowy jest w obszarze dostaw

Błędny format kodu pocztowego

Niestety podany kod pocztowy nie znajduje się w obszarze dostaw

Twój pakiet

Wybierz pierwszy dzień

Wpisz swoje dane

Podaj dane dostawy

Płatność
Obejrzyj film

Uzupełnij dane do płatności

Błędny PESEL

Błędny numer dowodu osobistego

Wypełnij proszę pola:

 • Kod pocztowy
 • Pakiet
 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Miasto
 • Telefon
 • Skąd dowiedziałaś się o naszym cateringu?
 • Godziny dostaw
 • Ulica
 • Nr budynku
 • Kod do klatki
 • PESEL
 • Nr dowodu osobistego
 • Zaakceptuj wymagane zgody

Sukces! Dziękujemy za złożenie zamówienia. Za chwilę nastąpi przekierowanie…

Coś poszło nie tak, dane nie zostały wysłane.

Sprawdź czy do Ciebie dojeżdżamy. Wpisz kod pocztowy

Kod pocztowy jest w obszarze dostaw

Błędny format kodu pocztowego

Niestety podany kod pocztowy nie znajduje się w obszarze dostaw

Uzupełnij dane i zapisz się na listę rezerwową

Wypełnij proszę pola:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Telefon
 • Zaakceptuj wymagane zgody

Sukces! Dziękujemy za zapisanie się do listy rezerwowej pakietu Metamorfoza. Za chwilę nastąpi przekierowanie…

Coś poszło nie tak, dane nie zostały wysłane.

449 zł

mies./ 12 mies.

50 zł

koszt zostanie odliczonyod łącznej ceny pakietu

Moja przygoda z metamorfozą zaczęła się podczas pandemii. Najpierw od live’ów Ewy, potem wykupiłam BeActiveTV. Zaczęłam zauważać efekty, ale wciąż było coś nie tak. Wykupiłam Be Diet Catering. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, tryb życia. Jestem pewniejsza siebie i jeszcze bardziej zmotywowana!

• Magdalena

Zamów pakiet

Gdy zaszłam w ciążę postanowiłam zainwestować w zdrowie, moje i nowego człowieka i powierzyć nas opiece Be Diet Catering. Czuję się lekko, a mam już dość spory brzuszek. Nie jest to metamorfoza redukcyjna, ale żeby budować nowy, zdrowy organizm trzeba mieć dobry materiał i wiem, że jedzenie jest tu podstawą.

• Sylwia

Zamów pakiet

Kiedy zaczęła się pandemia zaczęłam ćwiczyć. Najpierw spróbowałam treningów Ewy na YouTube. Zniknęły 3 kg. Potem wykupiłam BeDiet i BeActiveTV. I tak zaczęłam nowe życie. Spróbowałam również Be Diet Catering - komfort i luksus. Schudłam 12kg w 1,5 roku. Efekty w ciele i duchu!

• Agnieszka

Zamów pakiet

Moja przygoda rozpoczęła się od 2020 roku. Spojrzałam w lustro i postanowiłam, że odmienię swoje życie. Zmieliłam swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Be Diet Catering pomógł mi schudnąć 21 kg w rok! Każdego dnia walczę ze zdwojoną siłą o lepszą formę.

• Adrianna

Zamów pakiet