Catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice

- pełen KORZYŚCI

spektakularne EFEKTY

niezwykła WYGODA

pełnia SMAKU

Dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice

PRZYJMIJ MOJE OSOBISTE ZAPROSZENIE

Bądź dla siebie dobra! Zasłużyłaś ma wszystko co NAJLEPSZE!!!

Dlaczego Warto WYBRAĆ BeDiet

spektakularneEFEKTY

niezwykłaWYGODA

pełniaSMAKU

Gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramówIdealna sylwetka, realizacja celówWyższa energia przez cały dzień

Perfekcyjne opakowania i wygodne otwarciaZawsze na czas, jesteśmy perfekcyjni w dostawieZdrowe produkty starannie wyselekcjonowane

Różnorodność która pozytywnie Cię zaskoczySmaku świata, odkryj starannie wybrane daniaZadowoleniei ta pierwsza molekuła smaku...

Catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice - dieta Be Diet z dostawą do domu!

Jesteś z miasta Czechowice-Dziedzice i szukasz zdrowej diety pudełkowej? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i czerpać przyjemność z jedzenia? Poznaj zalety zdrowych i smacznych posiłków tworzonych przy współpracy Ewy Chodakowskiej!

Zdrowa dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice

Zdrową dietę, składającą się z 5 posiłków, należy starannie zaplanować. Niestety często z różnych powodów jemy rzadziej niż powinniśmy, nadrabiając dużymi porcjami. Taki sposób odżywiania prowadzi do odkładania się niechcianej tkanki tłuszczowej, obniżenia wydolności umysłowej i fizycznej. Możemy to zmienić! Przygotujemy dla Ciebie zestaw doskonale zbilansowanych posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wybierz swój kompletny pakiet wyżywienia w jednej z trzech opcji diety Be Diet.

Diety Be Diet Catering:

  • Be Diet Optimal - dieta dla każdego, kto nie ma czasu gotować, a chce zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Idealnie zbilansowane posiłki dostarczają energii i cennych składników odżywczych. W jadłospisie znajdują się różnorodne warzywa i owoce, produkty zbożowe, chude mięso i ryby.
  • Be Diet Vege - menu wegetariańskie z odpowiednimi zamiennikami mięsa i ryb. Mimo wykluczenia tych produktów zapewnia prawidłowe proporcje niezbędnych składników odżywczych oraz satysfakcjonujący poziom sytości.
  • Be Diet Vege + Ryba - jadłospis pescowegetariański, który polega na wyłączeniu z diety mięsa czerwonego i drobiu, a pozostawieniu ryb. Uwzględnione w planie żywieniowym ryby stanowią dobre źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ich spożycie wiąże się z szeregiem korzyści zdrowotnych.
Przejrzyj aktualne menu!

Przejrzyj aktualne menu!

Fit catering Czechowice-Dziedzice dostępny w 5 wersjach kalorycznych

W opisie oferty cateringu dietetycznego Czechowice-Dziedzice spotykasz się z podziałem diet ze względu na kaloryczność: 1000, 1300, 1500, 1800 i 2200 kalorii. Musisz wiedzieć ile kalorii spożywać, aby osiągnąć swój cel. Jeśli zamierzasz schudnąć, powinieneś spożywać mniej kalorii, jeśli przybrać na wadze - więcej, natomiast jeśli chcesz utrzymać obecną wagę, powinieneś przyjmować ilość kalorii dokładnie równą dziennemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, aby ustalić kaloryczność swojej diety, skorzystaj z kalkulatora BMR na naszej stronie online lub zadzwoń do nas!

Oszczędź swój czas i zadbaj o wygodę z pudełkową dietą Czechowice-Dziedzice

Czy liczyłeś kiedyś ile czasu zajmują Ci zakupy, jak dużo czasu spędzasz w kuchni? Ile musisz poświęcić energii, aby przygotować kilka posiłków? Ktoś może zrobić to za Ciebie! Zacznij jeść regularnie i zdrowo - bez planowania, zakupów i gotowania. Spędź czas z bliskimi, poćwicz i wzmocnij efekty diety, albo zajmij się realizacją swoich potrzeb. Twoje życie może być przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące, gdy oddasz swoją dietę w ręce specjalistów.

Be Diet Catering jest przyjazny i bezpieczny dla środowiska!

Czy będąc użytkownikiem cateringu dietetycznego Czechowice-Dziedzice można chronić przyrodę i dbać o planetę? Udowadniamy, że jest to możliwe! W Be Diet Catering stosujemy opakowania 100% biodegradowalne. Po użyciu w całości ulegają rozkładowi i nie wydzielają przy tym jakichkolwiek toksycznych substancji. Posiadają certyfikat TUV OK Compost, FSC ®, BRC PACKAGING i SGS ISO 900. Pojemniki można wyrzucać do kosza BIO. Zamów na Be Diet swój fit catering Czechowice-Dziedzice! Postaw na zdrowe odżywianie, oszczędność czasu i niesamowite rezultaty. Z dietą pudełkową Be Diet wszystko będzie prostsze! Sprawdź również catering Kęty oraz dietetyczny catering Pszczyna!


Tysiące zadowolonych Klientów.

Czy wiesz, że Be Diet to najszybciej rozwijający się catering w Polsce?

Pudełkowy zawrót głowy! Kochani chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście ze mną każdego dnia! Dzięki Wam odkrywam smaki i produkty, których nie znałam ale i te o których zapomniałam. Jestem pełna podziwu za pracę, którą wkładacie w to, co robicie, każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji, co sprawia że i ja czuję się wyjątkowa. Jakość produktów, świeżość warzyw, soczystość owoców jest nie do opisania!Z BeDiet Catering jestem od 10 września. Początkowo wybrałam wariant bez weekendów ale patrząc na Menu i żałując że omijają mnie takie przysmaki, zdecydowałam się na opcję z pełnymi tygodniami. Dzięki Wam monotonny posiłek z obowiązku, stał się przyjemnością i punktem dnia, na który czekamOdczuwam również znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Wcześniej mimo, iż byłam na diecie z Bebio trafiałam na różnej jakości produkty w sklepach a zabiegany tryb życia czasem kierował posiłek jednak ku szybszym rozwiązaniom, co kończyło sie problemami żołądkowymi. Teraz dzięki Wam, ćwiczeniom Ewy i wsparciem Vivity mam energię i siłę na każdy dzień!I biorąc pod uwagę, ze mój mąż początkowo patrzył na moje magiczne pudełeczka z nutą wątpliwości teraz sam pierwszy leci do drzwi i pyta “Co masz?”, “O, jak ładnie wygląda!”, “Dasz spróbować?” Więc jestem przekonana, że niedługo będziemy z Wami oboje !!!BeDiet Catering – przez żołądek do serca i zdrowia!Pozdrawiam Wszystkich ciepło i dziękuję raz jeszcze.Ola Karasiewicz