Dieta Be Diet Optimal

Be Diet Optimal to dieta optymalna, przeznaczona dla każdego, kto ceni wygodę, różnorodność potraw, zbilansowane posiłki dobrane pod kątem wymaganej kaloryczności.

Dieta składa się z 5 pełnowartościowych posiłków. Menu zostało ułożone przez dietetyków klinicznych. Nad przygotowaniem każdej potrawy czuwa nasz doświadczony szef kuchni wraz z zespołem, a cały jadłospis Be Diet Optimal, powstał przy współpracy z Ewą Chodakowską.

Zdrowa dieta Optimal

Be Diet Optimal to 5 zbilansowanych posiłków w wybranej kaloryczności dostarczanych każdego dnia, wprost pod Twoje drzwi. To bezpieczny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów, z gwarancją zachowania zdrowia, jak i korzystania ze smacznych, różnorodnych posiłków, gdy nie masz czasu gotować, a chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Podstawą jadłospisu są: chude mięso, ryby, warzywa, owoce oraz produkty zbożowe.

Zespół doświadczonych osób przygotował dietę, która pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dodaje energii, a przy tym powoduje spadek wagi i umożliwia osiągnięcie docelowej masy ciała. Poszczególne posiłki dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników, w tym witamin i minerałów.

Be Diet Optimal dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

ZAMÓW

Dieta Be Diet Vege

Be Diet Vege to dieta stworzona z myślą o laktoowowegetarianach, czyli wegetarianach dopuszczających spożywanie produktów mlecznych, jaj oraz miodu. To 5 pełnowartościowych posiłków dostarczanych na każdy dzień, wprost pod wskazany adres.

Jadłospis został ułożony pod okiem dietetyków klinicznych, przy współpracy z Ewą Chodakowską. Każde danie przyrządza nasz doświadczony szef kuchni wraz ze swoim zespołem. Dzięki zaangażowaniu tak wielu profesjonalistów, dania, pomimo wykluczenia mięsa i ryb, zapewniają prawidłowe proporcje poszczególnych składników odżywczych.

Fit dieta Vege

Be Diet Vege bazuje na szerokiej gamie produktów pochodzenia roślinnego, w tym na warzywach, owocach oraz zbożach, z niewielkim dodatkiem produktów mlecznych i jaj. Tak skomponowane posiłki pozwalają na dostarczenie większych ilości błonnika pokarmowego. Jest to składnik gwarantujący zachowanie uczucia sytości i regulujący pracę układu pokarmowego. W Be Diet Vege znaleźć można szereg wartościowych składników odżywczych, które dostarczane do organizmu w stosownych proporcjach, chronią przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi.

W jadłospisie nie znajdziecie produktów zawierających konserwanty, barwniki czy żelatynę.

Be Diet Vege dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

ZAMÓW

Dieta Be Diet Vege + Ryba

Be Diet Vege + Ryba to dieta wegetariańska, w której znalazły się ryby – produkty bogate w zdrowe tłuszcze. Przy współpracy z Ewą Chodakowską i dietetykami klinicznymi, powstał jadłospis dla wegetarian, chcących spożywać ryby. To 5 posiłków dziennie, dostarczanych wprost pod wskazany adres, nad których przygotowaniem czuwają doświadczeni kucharze, z naszym szefem kuchni na czele.

Fit Dieta Vege + Ryba

Be Diet Vege + Ryba to gwarancja wartościowych posiłków, które pomimo wykluczenia z diety mięsa, dostarczają wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Alternatywę dla mięsa stanowią między innymi rośliny strączkowe oraz tofu. Doskonale zbilansowane posiłki zapewniają właściwą liczbę kalorii, dbają o efektywne przyswajanie substancji odżywczych, a przy tym świetnie smakują.

Be Diet Vege + Ryba to również zdrowe tłuszcze pochodzące z ryb. Jadłospis jest na tyle urozmaicony, by spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych.

Be Diet Vege + Fish dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

ZAMÓW

Rodzinny Box

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji oraz Twoim potrzebom stworzyliśmy nowy, fantastyczny produkt - Rodzinny Box.

Czym jest Rodzinny Box?To 4 posiłki pełne wartości odżywczych zamknięte w naszym pudełeczku:2 ŚNIADANIA + 2 OBIADY z naszej regularnej diety.

Rodzinny Box występuje w 3 wersjach:- Rodzinny Box Optimal- Rodzinny Box Vege- Rodzinny Box Vege + Ryby

Rodzinny Box

Jeżeli jesteś parą lub masz rodzinę ten box to idealne rozwiązanie.Rodzinny Box to dieta optymalna, przeznaczona dla każdego, kto ceni wygodę i różnorodność potraw.

Menu zostało ułożone przez dietetyków klinicznych. Nad przygotowaniem każdej potrawy czuwa nasz doświadczony szef kuchni wraz z zespołem, a cały jadłospis powstał przy współpracy z Ewą Chodakowską.

Rodzinny Box to zbilansowane posiłki dostarczone każdego dnia, prosto pod Twoje drzwi. To gwarancja zachowania zdrowia, jak i korzystania ze smacznych, różnorodnych posiłków, gdy nie masz czasu gotować, a chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Rodzinny Box bazuje na pełnowartościowych, naturalnych produktach, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych oraz pozwalają wykluczyć z codziennego jadłospisu barwniki i konserwanty.