Catering dietetyczny Radom: pełen
KORZYŚCI

spektakularne EFEKTY

niezwykła WYGODA

pełnia SMAKU

Dieta pudełkowa w Radomiu

PRZYJMIJ MOJE OSOBISTE ZAPROSZENIE

Bądź dla siebie dobra! Zasłużyłaś ma wszystko co NAJLEPSZE!!!

Dlaczego Warto WYBRAĆ BeDiet

spektakularne
EFEKTY

niezwykła
WYGODA

pełnia
SMAKU

Gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramów
Idealna sylwetka, realizacja celów
Wyższa energia przez cały dzień

Perfekcyjne opakowania i wygodne otwarcia
Zawsze na czas, jesteśmy perfekcyjni w dostawie
Zdrowe produkty starannie wyselekcjonowane

Różnorodność która pozytywnie Cię zaskoczy
Smaku świata, odkryj starannie wybrane dania
Zadowolenie i ta pierwsza molekuła smaku...

Catering dietetyczny Radom - dieta Be Diet z dostawą do domu!

Szukasz firm dostarczających catering dietetyczny w miejscowości Radom? Każdy dzień będzie smakował lepiej z Be Diet Catering! To najlepsza dieta pudełkowa, która powstała we współpracy z trenerką Ewą Chodakowską, dietetykami klinicznymi i kucharzami.

Zmiany na lepsze, czyli zdrowa dieta pudełkowa w Radomiu - 5 posiłków dziennie

Czy wiesz, że dieta złożona z 5 regularnych posiłków dziennie, oparta na zbilansowanym jadłospisie, sprzyja uzyskaniu prawidłowej masy ciała, a dodatkowo korzystnie wpływa na wydolność fizyczną i umysłową, gwarantuje lepsze samopoczucie, poprawia koncentrację i zmniejsza podatność na stres? Ważna jest jednak nie tylko ilość. Dieta powinna być starannie zaplanowana pod kątem rozkładu energii na cały dzień oraz zawartości poszczególnych składników pokarmowych. Wydaje się to czasochłonne i skomplikowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz pakiet 5 posiłków Be Diet!

Dieta pudełkowa Radom - propozycje od Be Diet Catering:

Be Diet Optimal - dieta pełna wartościowych składników, idealnie zbilansowana i smaczna. Stanowi doskonały sposób na to, by stopniowo osiągać wymarzoną wagę lub utrzymać dobrą formę bez zbędnych wyrzeczeń i ograniczeń. Posiłki złożone z warzyw i owoców, produktów zbożowych, chudego mięsa i ryb, dostarczają niezbędnych wartości odżywczych, a przy tym pozwalają czerpać przyjemność z jedzenia.
 
Be Diet Vege - dieta pudełkowa wegetariańska (nie zawiera mięsa i ryb, ale występują w niej niewielkie ilości produktów mlecznych, jaj i miodu). Bogata w warzywa, owoce, kasze i strączki. Jest odpowiednio zrównoważona, aby zapewnić sytość, energię i znakomite parametry zdrowotne, pomimo wykluczenia z jadłospisu mięsa.
 
Be Diet Vege + Ryba - dieta bezmięsna, która dopuszcza spożywanie ryb. Świetna propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla ścisłej diety wegetariańskiej. Za pescowegetarianizmem przemawia między innymi bogactwo kwasów omega-3, witaminy D i B12 oraz zwiększenie poziomu cholesterolu HDL, chroniącego przed chorobami serca.
 
Sprawdź aktualne tygodniowe menu Be Diet Catering!

Dieta do domu Radom w 5 wersjach kalorycznych

Zamawiając dietę pudełkową Radom od Be Diet możesz wybrać kaloryczność dziennego pakietu. Dostępne opcje to: 1000, 1300, 1500, 1800 oraz 2200 kalorii. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne odpowiednie dla Ciebie i zacznij działać! Znając całkowitą liczbę zjadanych kalorii, do jakiej powinieneś codziennie dążyć, z łatwością będziesz mógł uzyskać kontrolę nad swoją wagą. Skorzystaj z naszego kalkulatora BMR i dowiedz się jak dobrać dietę, która pomoże Ci utrzymać obecną wagę, schudnąć lub przytyć i zbudować mięśnie.

Fit catering Radom jest przyjazny i bezpieczny dla środowiska

Stosujemy ekologiczne opakowania, dzięki czemu po zjedzeniu naszych posiłków nie przyczynisz się do zanieczyszczenia środowiska. Opakowania Be Diet są w 100% biodegradowalne - w całości podlegają naturalnemu procesowi rozkładu. Powstają z miazgi trzciny cukrowej, która jest produktem ubocznym otrzymywanym podczas wyrobu cukru oraz dodatku PLA (kwas mlekowy wytwarzany z odnawialnych surowców naturalnych takich jak np. mączka kukurydziana) w celu ochrony przed temperaturami, wilgocią oraz tłuszczem. W praktyce oznacza to, że nasze opakowania są tak samo funkcjonalne jak plastikowe, ale przy tym są przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Spełnienie najwyższych norm potwierdzają uzyskane certyfikaty: FSC ®, BRC PACKAGING, SGS ISO 9001 oraz TUV OK Compost.
 
Dbamy o Twoje zdrowie, nastrój i wygląd, a jednocześnie umożliwiamy ogromną oszczędność czasu i wygodę. Zamów na Be Diet swój fit catering Radom!


Tysiące zadowolonych Klientów.

Czy wiesz, że Be Diet to najszybciej rozwijający się catering w Polsce?

Pudełkowy zawrót głowy! Kochani chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście ze mną każdego dnia! Dzięki Wam odkrywam smaki i produkty, których nie znałam ale i te o których zapomniałam. Jestem pełna podziwu za pracę, którą wkładacie w to, co robicie, każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji, co sprawia że i ja czuję się wyjątkowa. Jakość produktów, świeżość warzyw, soczystość owoców jest nie do opisania!Z BeDiet Catering jestem od 10 września. Początkowo wybrałam wariant bez weekendów ale patrząc na Menu i żałując że omijają mnie takie przysmaki, zdecydowałam się na opcję z pełnymi tygodniami. Dzięki Wam monotonny posiłek z obowiązku, stał się przyjemnością i punktem dnia, na który czekamOdczuwam również znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Wcześniej mimo, iż byłam na diecie z Bebio trafiałam na różnej jakości produkty w sklepach a zabiegany tryb życia czasem kierował posiłek jednak ku szybszym rozwiązaniom, co kończyło sie problemami żołądkowymi. Teraz dzięki Wam, ćwiczeniom Ewy i wsparciem Vivity mam energię i siłę na każdy dzień!I biorąc pod uwagę, ze mój mąż początkowo patrzył na moje magiczne pudełeczka z nutą wątpliwości teraz sam pierwszy leci do drzwi i pyta “Co masz?”, “O, jak ładnie wygląda!”, “Dasz spróbować?” Więc jestem przekonana, że niedługo będziemy z Wami oboje !!!BeDiet Catering – przez żołądek do serca i zdrowia!Pozdrawiam Wszystkich ciepło i dziękuję raz jeszcze.Ola Karasiewicz