Co powinieneś zrobić po wyborze diety pudełkowej?

Zamówienie diety Be Diet jest dziecinnie proste, ale pewnie to już wiesz. Jeśli dokonanie tego wyboru jeszcze przed Tobą przeczytaj naszą krótką instrukcję poniżej. Jeśli już jesteś szczęśliwą posiadaczką lub zadowolonym posiadaczem cateringu zajrzyj do kolejnego akapitu, w którym zebraliśmy kilka wskazówek, dotyczących dalszych kroków.

Jak zamówić Be Diet Catering?

Wybór diety pudełkowej wbrew pozorom wcale nie jest trudną sprawą. Jak wygląda ten proces? Najpierw dostosuj dietę do swoich potrzeb. Zdecyduj czy wolisz wariant optymalny, wegetariański czy wegetariański z posiłkami rybnymi. Następnie wskaż jej kaloryczność, czas trwania i godziny dostaw. Później przychodzi kolej płatności, a po niej oczekiwanie na pierwszą dostawę diety!

Co zrobić, gdy dieta pudełkowa jest już wybrana?

1. Cierpliwie czekaj na dzień, w którym rozpoczniesz swoją przygodę z Be Diet Catering

Być może dietę zaczynasz już kolejnego dnia, a może dopiero z pierwszym dniem tygodnia bądź miesiąca. W ostatnich przypadkach – uzbrój się w cierpliwość! A ta będzie Ci potrzebna, bo z pewnością ochota na przetestowanie nowych dań i smaków będzie spora.

2. Wyczyść lodówkę

Jeśli mieszkasz w pojedynkę, przed rozpoczęciem diety zjedz wszystkie serki, jogurty, warzywa oraz owoce. Gdy będziesz posiłkować się pudełkami reszta jedzenia nie będzie Ci potrzebna, więc łatwo może się zmarnować, a tego przecież nikt by nie chciał.

3. Powiedz o diecie swojej rodzinie, znajomym i współpracownikom

Dzięki temu nie będą namawiać Cię na kawałek ciasta, wspólny wypad na piwo czy lunch w trakcie przerwy w pracy. Jeśli mieszkasz z partnerem oraz dziećmi ta informacja będzie dla nich wskazówką, że być może od tej pory sami będą musieli zająć się tematem obiadu czy kolacji. Jeśli planujesz gotować im posiłki cenna będzie już dla nich sama informacja, że będziesz jeść inne potrawy. Jesteśmy też pewni, że dodatkowo będą Cię wspierać w diecie, a być może sami skosztują jednego z dań i zechcą zamówić catering dietetyczny?

A gdy już otrzymasz pierwszą paczkę pamiętaj jeszcze o kilku ważnych wskazówkach…

1. Nie zapomnij codziennie odebrać przesyłki od dietetycznego kuriera.

Znamy kilka osób, które zapomniały z recepcji swojego biurowca odebrać torby z dietą. Przypomniały sobie o niej dopiero w porze lunchu. Dlatego w trakcie poranków po rozpoczęciu diety pamiętaj o pudełkach, w których kryje się Twoje drugie śniadanie, obiad, deser i kolacja.

2. Nie podjadaj!

Mimo, że Be Diet Catering jest dietą bardzo smaczną, sycącą, różnorodną i dopasowaną do potrzeb, w chwili słabości może najść Cię ochota na słodkości lub słone przekąski. Trzymaj się od nich z daleka! Wśród dietetyczny potraw z pewnością znajdziesz takie, które sprostają Twoim smakom i w razie potrzeby będą słodkie lub słone.

3. Pij odpowiednią ilość wody!

Jedną z zalet diety pudełkowej jest fakt, że samemu nie musisz liczyć kalorii, robić zakupów i gotować. Jednak zaraz obok właściwych, zbilansowanych posiłków w ramach zdrowego odżywiania bardzo istotna jest woda. Pamiętaj, by wypijać minimum 1,5 litra dziennie. Woda dobrze wpłynie na Twój metabolizm i pracę mózgu.

4. Nie wchodź na wagę codziennie.

Po przejściu na dietę mamy ochotę obserwować efekty niemalże natychmiastowo. Dlatego też chętnie wchodzimy na wagę, by monitorować postępy. Jednak z dnia na dzień nasza waga może ulegać lekkim wahaniom ze względu na hormony czy ilość wypitej wody. Najlepiej kontrolować wagę raz na tydzień. To optymalny okres czasu, który pokaże Ci realne zmiany.

Teraz już wiesz, co zrobić po wyborze diety pudełkowej. Pamiętając o wszystkich naszych wskazówkach nie ma innej możliwości – z pewnością osiągniesz cel! Be Diet Catering zadba o Twoje zdrowie, wygląd sylwetki, samopoczucie i dobry nastrój. Spowoduje, że będziesz mieć więcej chęci do działania, szeroki uśmiech na twarzy oraz niesamowitą satysfakcję. Dieta pudełkowa to też okazja do poznania nowych smaków, zmiany trybu życia i codziennych nawyków. Może idąc za ciosem pierwszy raz wybierzesz się na basen, fitness, za którym nie przepadasz lub długi spacer z drugą połówką?