Dumni i szczęśliwi.

Nasz Be Diet Catering otrzymał już 3 prestiżowe nagrody.

 

ZDROWA MARKA ROKU

Oto list, który otrzymaliśmy razem z certyfikatem.

„Tytuł Zdrowa Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę̨ w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają̨ nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.
Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i użytkowników poszukujących najlepszych wyselekcjonowanych produktów i usług, jak również̇ zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia standardów jakości w działalności biznesowej.
Zdobywcy tytułu Zdrowa Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość́ i niezawodność́.
Laureaci wyróżnienia umacniają̨ swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są̨ utożsamiani z najwyższą jakością̨ oferowanych przez siebie produktów i usług.
Niniejszym rekomendujemy Catering dietetyczny BE DIET CATERING nagrodzony tytułem Zdrowa Marka Roku 2019.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!”

 

DOBRA MARKA

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dziesiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Marka BE DIET CATERING została w tych badaniach wysoko oceniona, dlatego też postanowiliśmy wyróżnić ją tytułem DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

KOBIECA MARKA ROKU

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet.

Przyznanie tego tytułu jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Wyróżnia firmy, których propozycje są nieodzownym elementem kobiecego świata – wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju.  Zdobywca tytułu Kobieca Marka Roku to firma godna zaufania, posiadająca produkty najwyższej jakości, korzystająca z nowoczesnych technologii i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet.

 

 

Dziękujemy za tak wyjątkowe wyróżnienia.

 

Obiecujemy robić wszystko, aby stale się rozwijać.