Catering dietetyczny Słupsk: pełen KORZYŚCI

spektakularne EFEKTY

niezwykła WYGODA

pełnia SMAKU

Dieta pudełkowa już w Słupsku

PRZYJMIJ MOJE OSOBISTE ZAPROSZENIE

Bądź dla siebie dobra! Zasłużyłaś ma wszystko co NAJLEPSZE!!!

Dlaczego Warto WYBRAĆ BeDiet

spektakularneEFEKTY

niezwykłaWYGODA

pełniaSMAKU

Gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramówIdealna sylwetka, realizacja celówWyższa energia przez cały dzień

Perfekcyjne opakowania i wygodne otwarciaZawsze na czas, jesteśmy perfekcyjni w dostawieZdrowe produkty starannie wyselekcjonowane

Różnorodność która pozytywnie Cię zaskoczySmaku świata, odkryj starannie wybrane daniaZadowoleniei ta pierwsza molekuła smaku...

Catering dietetyczny Słupsk - dieta BeDiet z dostawą do domu!

Mieszkasz w Słupsku? Wypróbuj dietę od trenerki Ewy Chodakowskiej. Zadbaj o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd!

Zmiany na lepsze, czyli dopasowana dieta pudełkowa Słupsk

Dołącz do społeczności prowadzącej zdrowy tryb życia, która wie jak być fit! Mamy dla Ciebie dietę, która jest smaczna, zgodna z Twoimi potrzebami i upodobaniami, a przy tym pomaga w realizacji konkretnych celów. Koniec z nieustannym liczeniem kalorii i myśleniu o diecie jak o najgorszej karze. Stosuj dietę pudełkową Słupsk, która będzie dopasowana do Ciebie, a nie na odwrót! Przede wszystkim ogromnym plusem diety BeDiet jest to, że jadłospis opiera się na "normalnym" jedzeniu i wysokiej jakości produktach. Sposób składania zamówień jest bardzo prosty. Każdy może rozpocząć dietę skoordynowaną według swoich indywidualnych preferencji. Jak wygląda zdrowa dieta pudełkowa?

Zdrowy catering Słupsk, czyli pakiet wartościowych posiłków na cały dzień

BeDiet Catering oferuje pełnowartościowe zestawy posiłków na cały dzień z dostawą do domu - śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wybierz 5 posiłków dziennie w jednej z trzech wersji diety.

Dobierz dietę dla siebie:

  • Dieta pudełkowa Be Diet Optimal - optymalny plan żywieniowy, który pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i umożliwia osiągniecie idealnej wagi. Możesz jeść zdrowo i cieszyć się pełnią smaków. Do przygotowania posiłków używa się głównie chudego mięsa, ryby, warzyw i owoców oraz produktów zbożowych.
  • Dieta pudełkowa Be Diet Vege - posiłki bezmięsne z wartościowymi zamiennikami. W diecie tej występują różnorodne produkty pochodzenia roślinnego, a także mleko i przetwory mleczne, jaja oraz miód. Jest to catering dla wegetarian.
  • Dieta pudełkowa Be Diet Vege + Ryba - jadłospis bezmięsny, ale uwzględniający ryby. Semiwegetarianizm, a dokładnie pescowegetarianizm, dopuszczający spożywanie mięsa ryb, to idealna alternatywa dla diety w zupełności wegetariańskiej.

Sprawdź jak wygląda menu dla każdej z diet! Dietę Be Diet Optimal, Be Diet Vege i Be Diet Vege + Ryba możesz zamówić w dopasowanej opcji kalorycznej: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

Oszczędzamy Twój czas i dbamy o wygodę

Decyzja o zamówieniu diety pudełkowej Słupsk wiąże się z wieloma korzyściami dla samopoczucia i zdrowia, ale to też ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy są zapracowani i mają sporo na głowie, jak również chcą wznieść swoje życie na wyższy poziom. Taka forma diety nie wymaga od Ciebie czasu. Posiłki dostarczane są pod wskazany adres, co jest dużym udogodnieniem. Catering BeDiet może stosować każdy, niezależnie od tego czy chce zmienić swoje nawyki czy po prostu zadbać o dietę, a przy tym nie martwić się o swój jadłospis na cały dzień, zakupy i proces przygotowania.

BeDiet Catering jest przyjazny i bezpieczny dla środowiska!

Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy dietetyczny catering  Słupsk w ekologicznych opakowaniach. Stosowany przez nas kartonik jest w 100% biodegradowalny. Nasze butelki mogą być wielokrotnie użytkowane po dokładnym umyciu i poddane recyklingowi. Sosjerki wykonane są z PLA (kwasu polimlekowego), czyli bioplastiku wytwarzanego ze sfermentowanej skrobi kukurydzianej, również nadają się do recyklingu. Wybierz catering dietetyczny, które będzie najlepszy nie tylko dla Ciebie, ale także dla środowiska! Smaczne dania i różnorodne menu przygotowane przez doświadczonych kucharzy we współpracy z dietetykiem klinicznym i trenerką Ewą Chodakowską! Najlepsza dieta pudełkowa w Polsce jest już dostępna w Twoim mieście! Zamów na BeDiet fit catering Słupsk! W naszej ofercie znajdziecie również catering dietetyczny Kielce oraz zdrowy catering Radom - przekonajcie się sami!


Tysiące zadowolonych Klientów.

Czy wiesz, że Be Diet to najszybciej rozwijający się catering w Polsce?

Pudełkowy zawrót głowy! Kochani chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście ze mną każdego dnia! Dzięki Wam odkrywam smaki i produkty, których nie znałam ale i te o których zapomniałam. Jestem pełna podziwu za pracę, którą wkładacie w to, co robicie, każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji, co sprawia że i ja czuję się wyjątkowa. Jakość produktów, świeżość warzyw, soczystość owoców jest nie do opisania!Z BeDiet Catering jestem od 10 września. Początkowo wybrałam wariant bez weekendów ale patrząc na Menu i żałując że omijają mnie takie przysmaki, zdecydowałam się na opcję z pełnymi tygodniami. Dzięki Wam monotonny posiłek z obowiązku, stał się przyjemnością i punktem dnia, na który czekamOdczuwam również znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Wcześniej mimo, iż byłam na diecie z Bebio trafiałam na różnej jakości produkty w sklepach a zabiegany tryb życia czasem kierował posiłek jednak ku szybszym rozwiązaniom, co kończyło sie problemami żołądkowymi. Teraz dzięki Wam, ćwiczeniom Ewy i wsparciem Vivity mam energię i siłę na każdy dzień!I biorąc pod uwagę, ze mój mąż początkowo patrzył na moje magiczne pudełeczka z nutą wątpliwości teraz sam pierwszy leci do drzwi i pyta “Co masz?”, “O, jak ładnie wygląda!”, “Dasz spróbować?” Więc jestem przekonana, że niedługo będziemy z Wami oboje !!!BeDiet Catering – przez żołądek do serca i zdrowia!Pozdrawiam Wszystkich ciepło i dziękuję raz jeszcze.Ola Karasiewicz