Catering dietetyczny Tychy

: pełen korzyści

Znacznik lokalizacjiTychy

Mieszkasz w Tychach? Szukasz doskonałego sposobu na prowadzenie zdrowej diety? BeDiet Catering to dieta pudełkowa gwarantująca wyjątkowy smak, trwałe efekty, oszczędność czasu i wygodę.

Dieta pudełkowa już w Tychach

Bądź dla siebie dobra! Zasłużyłaś na wszystko co najlepsze! 

Dieta pudełkowa - polecam Ewa Chodakowska

Dlaczego warto wybrać Be Diet Catering

SpektakularneEfekty

 • Gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramów
 • Idealna sylwetka, realizacja celów
 • Wyższa energia przez cały dzień

NiezwykłaWygoda

 • Perfekcyjne opakowania i wygodne otwarcia
 • Zawsze na czas, jesteśmy perfekcyjni w dostawie
 • Zdrowe produkty starannie wyselekcjonowane

PełniaSmaku

 • Różnorodność która pozytywnie Cię zaskoczy
 • Smaku świata, odkryj starannie wybrane dania
 • Zadowolenie i ta pierwsza molekuła smaku...

Catering dietetyczny Tychy - dieta BeDiet z dostawą do domu!

Mieszkasz w Tychach? Szukasz doskonałego sposobu na prowadzenie zdrowej diety? BeDiet Catering to dieta pudełkowa gwarantująca wyjątkowy smak, trwałe efekty, oszczędność czasu i wygodę. Koniec z mrożonkami czy szybką pizzą na wynos. Możesz jeść, wyglądać i czuć się lepiej - bez gotowania! Powierz przygotowanie swoich posiłków profesjonalistom.

Zmiany na lepsze, czyli dopasowana dieta pudełkowa Tychy

Posiłki dopasowane do indywidualny potrzeb organizmu zapewniają osiągnięcie celów w postaci poprawy zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Zdrowa dieta nie polega jedynie na pilnowaniu kalorii, jedzeniu warzyw i owoców. Każdy posiłek musi być wcześniej zaplanowany, szczególnie jeśli chcemy schudnąć. Wybierając catering dietetyczny Tychy od Ewy Chodakowskiej masz okazję korzystać z najlepszej diety, odpowiadającej na Twoje potrzeby i oczekiwania, przygotowanej przez specjalistów.

Przyjmij moje
osobiste zaproszenie

Rozpocznij metamorfozę razem
z Be Diet Catering już teraz!

Dieta pudełkowa - polecam Ewa Chodakowska

Poznaj opinie naszych klientów:

Dieta pudełkowa Tychy, czyli pakiet wartościowych posiłków na cały dzień

Podstawową zasadą zdrowego odżywiania jest spożywanie 5 posiłków dziennie (co ok. 3-4 godziny), czyli śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Regularność jest jednak problematyczna - zwłaszcza, jeśli nasz tryb życia bywa różny, mamy na głowie sporo spraw i często przebywamy poza domem. Do tego posiłki powinny być odpowiednio zbilansowane i dostarczać optymalną ilość kalorii. Nie każdy ma na to czas, więc jak prowadzić zdrową dietę? Wystarczy, że zamówisz BeDiet Catering - 5 zdrowych posiłków z dostawą prosto pod drzwi. Oferujemy 3 warianty zestawów posiłków.

Wybierz swój zestaw:

 • Dieta BeDiet Optimal - zdrowe i wartościowe posiłki na każdy dzień. Racjonalny jadłospis ułożony przez dietetyków oraz przy współpracy z Ewą Chodakowską. Możesz jeść zdrowo i smacznie, a jednocześnie stopniowo zrzucać zbędne kilogramy.
 • Dieta BeDiet Vege - zdrowa dieta w pudełkach dla wegetarian. To idealny wybór dla osób, które nie spożywają mięsa, ale jedzą prodykty mleczne, jaj i miód. Posiłki bezmięsne są zastąpione wartościowymi zamiennikami w postaci roślin strączkowych i pochodzących od nich produktów.
 • Dieta BeDiet + Fish - pakiet dla osób, które chcą wykluczyć ze swojej diety mięso, ale zawrzeć w niej bogate w zdrowe tłuszcze ryby.

Każdy z przedstawionych zestawów dostępny jest w 5 wariantach kalorycznych - 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal lub 2200 kcal. Zamówienie na zestaw składasz na podane nam terminy - dzięki temu nie przepłacasz, zawsze jesz świeże produkty i nie marnujesz żywności. Wybierasz dowolne daty, z weekendami lub bez. Możesz zamówić dostawę cateringu dietetycznego w Tychach wyłącznie na te dni, w które jesteś w domu czy w biurze i nie planujesz jeść na mieście ani gotować. Sprawdź, co znajdziesz w aktualnym tygodniowym menu!

Fit catering Tychy: oszczędzamy Twój czas i dbamy o wygodę

Dieta pudełkowa Tychy niesie za sobą nie tylko korzyści dla zdrowia i wyglądu. To również ogromna oszczędność czasu i niesamowita wygoda. Nie poświęcasz swojego czasu i energii na zakupy, planowanie posiłków oraz ich gotowanie. Dzięki BeDiet Catering możesz odżywiać się zdrowo, a jednocześnie mieć więcej czasu dla siebie, rodziny i przyjaciół. Nie masz czasu gotować lub nie lubisz tego robić, a chcesz odżywiać się zdrowo? Be Diet Catering by Ewa Chodakowska to świetna alternatywa dla codziennego stania w kuchni. Zamów catering dietetyczny stworzony z pasji i oparty na zasadach racjonalnego odżywiania. Gotujemy zdrowo, ale tak by jedzenie wywoływało uśmiech na twarzy. Wybierz na BeDiet fit catering Tychy! Sprawdźcie również naszą ofertę w innych miastach, takich jak: catering dietetyczny Piaseczno czy fit catering Opole!