Catering dietetyczny Tychy: pełen KORZYŚCI

spektakularne EFEKTY

niezwykła WYGODA

pełnia SMAKU

Dieta pudełkowa w Tychach

PRZYJMIJ MOJE OSOBISTE ZAPROSZENIE

Bądź dla siebie dobra! Zasłużyłaś ma wszystko co NAJLEPSZE!!!

Dlaczego Warto WYBRAĆ BeDiet

spektakularneEFEKTY

niezwykłaWYGODA

pełniaSMAKU

Gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramówIdealna sylwetka, realizacja celówWyższa energia przez cały dzień

Perfekcyjne opakowania i wygodne otwarciaZawsze na czas, jesteśmy perfekcyjni w dostawieZdrowe produkty starannie wyselekcjonowane

Różnorodność która pozytywnie Cię zaskoczySmaku świata, odkryj starannie wybrane daniaZadowoleniei ta pierwsza molekuła smaku...

Catering dietetyczny Tychy - dieta BeDiet z dostawą do domu!

Mieszkasz w Tychach? Szukasz doskonałego sposobu na prowadzenie zdrowej diety? BeDiet Catering to dieta pudełkowa gwarantująca wyjątkowy smak, trwałe efekty, oszczędność czasu i wygodę. Koniec z mrożonkami czy szybką pizzą na wynos. Możesz jeść, wyglądać i czuć się lepiej - bez gotowania! Powierz przygotowanie swoich posiłków profesjonalistom.

Zmiany na lepsze, czyli dopasowana dieta pudełkowa Tychy

Posiłki dopasowane do indywidualny potrzeb organizmu zapewniają osiągnięcie celów w postaci poprawy zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Zdrowa dieta nie polega jedynie na pilnowaniu kalorii, jedzeniu warzyw i owoców. Każdy posiłek musi być wcześniej zaplanowany, szczególnie jeśli chcemy schudnąć. Wybierając catering dietetyczny Tychy od Ewy Chodakowskiej masz okazję korzystać z najlepszej diety, odpowiadającej na Twoje potrzeby i oczekiwania, przygotowanej przez specjalistów.

Dieta pudełkowa Tychy, czyli pakiet wartościowych posiłków na cały dzień

Podstawową zasadą zdrowego odżywiania jest spożywanie 5 posiłków dziennie (co ok. 3-4 godziny), czyli śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Regularność jest jednak problematyczna - zwłaszcza, jeśli nasz tryb życia bywa różny, mamy na głowie sporo spraw i często przebywamy poza domem. Do tego posiłki powinny być odpowiednio zbilansowane i dostarczać optymalną ilość kalorii. Nie każdy ma na to czas, więc jak prowadzić zdrową dietę? Wystarczy, że zamówisz BeDiet Catering - 5 zdrowych posiłków z dostawą prosto pod drzwi. Oferujemy 3 warianty zestawów posiłków.

Wybierz swój zestaw:

  • Dieta BeDiet Optimal - zdrowe i wartościowe posiłki na każdy dzień. Racjonalny jadłospis ułożony przez dietetyków oraz przy współpracy z Ewą Chodakowską. Możesz jeść zdrowo i smacznie, a jednocześnie stopniowo zrzucać zbędne kilogramy.
  • Dieta BeDiet Vege - zdrowa dieta w pudełkach dla wegetarian. To idealny wybór dla osób, które nie spożywają mięsa, ale jedzą prodykty mleczne, jaj i miód. Posiłki bezmięsne są zastąpione wartościowymi zamiennikami w postaci roślin strączkowych i pochodzących od nich produktów.
  • Dieta BeDiet + Fish - pakiet dla osób, które chcą wykluczyć ze swojej diety mięso, ale zawrzeć w niej bogate w zdrowe tłuszcze ryby.

Każdy z przedstawionych zestawów dostępny jest w 5 wariantach kalorycznych - 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal lub 2200 kcal. Zamówienie na zestaw składasz na podane nam terminy - dzięki temu nie przepłacasz, zawsze jesz świeże produkty i nie marnujesz żywności. Wybierasz dowolne daty, z weekendami lub bez. Możesz zamówić dostawę cateringu dietetycznego w Tychach wyłącznie na te dni, w które jesteś w domu czy w biurze i nie planujesz jeść na mieście ani gotować. Sprawdź, co znajdziesz w aktualnym tygodniowym menu!

Fit catering Tychy: oszczędzamy Twój czas i dbamy o wygodę

Dieta pudełkowa Tychy niesie za sobą nie tylko korzyści dla zdrowia i wyglądu. To również ogromna oszczędność czasu i niesamowita wygoda. Nie poświęcasz swojego czasu i energii na zakupy, planowanie posiłków oraz ich gotowanie. Dzięki BeDiet Catering możesz odżywiać się zdrowo, a jednocześnie mieć więcej czasu dla siebie, rodziny i przyjaciół. Nie masz czasu gotować lub nie lubisz tego robić, a chcesz odżywiać się zdrowo? Be Diet Catering by Ewa Chodakowska to świetna alternatywa dla codziennego stania w kuchni. Zamów catering dietetyczny stworzony z pasji i oparty na zasadach racjonalnego odżywiania. Gotujemy zdrowo, ale tak by jedzenie wywoływało uśmiech na twarzy. Wybierz na BeDiet fit catering Tychy! Sprawdźcie również naszą ofertę w innych miastach, takich jak: catering dietetyczny Piaseczno czy fit catering Opole!


Tysiące zadowolonych Klientów.

Czy wiesz, że Be Diet to najszybciej rozwijający się catering w Polsce?

Pudełkowy zawrót głowy! Kochani chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście ze mną każdego dnia! Dzięki Wam odkrywam smaki i produkty, których nie znałam ale i te o których zapomniałam. Jestem pełna podziwu za pracę, którą wkładacie w to, co robicie, każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji, co sprawia że i ja czuję się wyjątkowa. Jakość produktów, świeżość warzyw, soczystość owoców jest nie do opisania!Z BeDiet Catering jestem od 10 września. Początkowo wybrałam wariant bez weekendów ale patrząc na Menu i żałując że omijają mnie takie przysmaki, zdecydowałam się na opcję z pełnymi tygodniami. Dzięki Wam monotonny posiłek z obowiązku, stał się przyjemnością i punktem dnia, na który czekamOdczuwam również znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Wcześniej mimo, iż byłam na diecie z Bebio trafiałam na różnej jakości produkty w sklepach a zabiegany tryb życia czasem kierował posiłek jednak ku szybszym rozwiązaniom, co kończyło sie problemami żołądkowymi. Teraz dzięki Wam, ćwiczeniom Ewy i wsparciem Vivity mam energię i siłę na każdy dzień!I biorąc pod uwagę, ze mój mąż początkowo patrzył na moje magiczne pudełeczka z nutą wątpliwości teraz sam pierwszy leci do drzwi i pyta “Co masz?”, “O, jak ładnie wygląda!”, “Dasz spróbować?” Więc jestem przekonana, że niedługo będziemy z Wami oboje !!!BeDiet Catering – przez żołądek do serca i zdrowia!Pozdrawiam Wszystkich ciepło i dziękuję raz jeszcze.Ola Karasiewicz