Ewa Chodakowska

- trenerka wszystkich Polek

Nazywana trenerką wszystkich Polek, a także jedną z bardziej rozpoznawalnych motywatorek w kraju. Jej popularność to owoc ciężkiej pracy, wytrwałości i wiary w swoją misję. W przeciągu kilku lat zawojowała branżę fitness i media społecznościowe, jednocząc wierne grono odbiorców. Nic się samo nie wydarzy to autorskie hasło, które stało się znakiem rozpoznawczym trenerki, a równocześnie motorem napędowym do działania wielu Polaków. Kim jest Ewa Chodakowska? Jakie kolejne wyzwania przed sobą postawiła? A wreszcie - dlaczego jej historia jest tak inspirująca? Przekonaj się!

Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej

Wytrwałość i ciężka praca to słowa, które towarzyszą Ewie Chodakowskiej od samego początku. Jak sama podkreśla, na swoją popularność i pozytywny wizerunek pracowała latami. Jak to wszystko się zaczęło? Z rodzinnego Sanoka przeprowadziła się do Warszawy na studia, jednak szybko zrezygnowała z tego pomysłu na rzecz pracy za granicą. To właśnie w Anglii szlifowała język, a także podjęła się pracy fizycznej. Kolejnym przystankiem Ewy Chodakowskiej była Grecja, która początkowo miała być jedynie wakacyjną destynacją i szansą na zdobycie sezonowej pracy. Jak się okazało, pobyt w kraju tysiąca wysp się nieco przedłużył i to właśnie Grecja stała się dla Ewy Chodakowskiej drugim domem. To tam poznała swojego przyszłego męża Lefterisa Kavoukisa, który jako trener personalny podzielał te same zainteresowania.

Ćwiczenia z Chodakowską, które pokochali Polacy

Już jako nastolatka, Ewa Chodakowska, najwięcej czasu spędzała podczas różnego rodzaju aktywności fizycznych. Z czasem zainteresowania te stały się motorem napędowym do tego, aby podnieść swoje kwalifikacje z dziedziny fitnessu. Liczne kursy i szkolenia - w tym Pilates Academy Athens i IAFA College Athens potwierdziły kompetencje trenerki, co przyczyniło się do dalszego rozwoju zawodowego. Będąc w Grecji, Ewa Chodakowska pod namową koleżanek, założyła fanpage za pośrednictwem portalu Facebook, którego celem był stały kontakt z obserwatorami, możliwość dzielenia się nowinkami z branży fitness, pokazywanie autorskich ćwiczeń i zachęcanie do prowadzenia aktywnego trybu życia. Niewiele później, profil zdobywał coraz więcej entuzjastów, a ćwiczenia Ewy Chodakowskiej zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Ze względu na swoją różnorodność, a także angażowanie wszystkich partii ciała, ćwiczenia Chodakowskiej zyskały uznanie Polaków i wpisały się w ich codzienny tryb życia. Turbo spalanie, Skalpel czy Sekret to treningi, dzięki którym wiele osób poradziło sobie z nadwagą czy zyskało wymarzoną sylwetkę.

Catering Ewy Chodakowskiej, czyli słów kilka o BeDiet

Jak wiadomo, ćwiczenia powinny iść w parze z odpowiednim jadłospisem. Zastanawiasz się, jak wygląda dieta Ewy Chodakowskiej? To połączenie pełnowartościowych składników, urozmaiconych i regularnych posiłków wraz z określonym bilansem kalorycznym w oparciu o kalkulator BMI, a to wszystko w formie cateringu dietetycznego. Wraz z kolejnymi sukcesami, Ewa Chodakowska postanowiła wyjść oczekiwaniom i stworzyć posiłki dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a także wszystkich tych, którym zależy na: określeniu kaloryczności, większej regularności posiłków i urozmaiceniu jadłospisu. Catering BeDiet Ewy Chodakowskiej został stworzony z myślą o osobach, które chcą cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. To świetny sposób na to, aby zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe, a także zbliżyć się do upragnionego celu. Pamiętaj! Wytrwałość to podstawa, w końcu dowodem na to jest sama Ewa Chodakowska!

BeBio

- specjalny serwis dla entuzjastów zdrowego stylu życia