Dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo

Cały zespół Be Diet Catering trzyma się najwyższych zasad bezpieczeństwa i higieny, aby podczas kwarantanny dostarczać zdrowe, zbilansowane i pełne wartości odżywczych posiłki.

Kochani,

Od początku działania Be Diet Catering gotujemy z miłością i pasją, a naszą misją jest zdrowie. Wyznajemy zasadę, że zdrowie idzie w parze z pysznym, pełnym różnorodnych smaków i bogatym w niezbędne wartości odżywcze jedzeniem. Dlatego ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa wprowadziliśmy dodatkowe środki ochrony tak, aby każdy przygotowany dla Was posiłek był nadal bezpieczny i zdrowy.

Od początku istnienia Be Diet Catering utrzymujemy codzienny standard mycia rąk, noszenia rękawiczek, masek czy odpowiedniej odzieży ochronnej.

Przygotowujemy dania, trzymając się najwyższych standardów gotowania.

Przyjmujemy towar z zachowaniem dodatkowych procedur bezpieczeństwa (rękawiczki, maseczki oraz brak kontaktu fizycznego z osobami dostarczającymi towar).

Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców, których produkty znamy i wiemy, że są najlepszej jakości.

Monitorujemy temperaturę i przeprowadzamy wywiad na temat ogólnego stanu zdrowia z każdym pracownikiem znajdującym się na terenie naszego zakładu produkcyjnego.

Pakujemy gotowe dania do pojemników jednorazowych i szczelnie zgrzewamy termicznie, co czyni je odpornymi na oddziaływanie warunków zewnętrznych.

Nasze biuro obsługi pracuje zdalnie, a pracownicy produkcyjni dobrowolnie zgodzili się na zakwaterowanie w miejscu produkcji (dysponujemy własnym zapleczem hotelowym w miejscu produkcji).

Nasz szef kuchni Yannis ze względu na swoje umiejętności, profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie miał zaszczyt gotować dla 4 kolejnych Prezydentów Polski, 2 Prezydentów USA, Prezydentów Rosji i Ukrainy, a także wielokrotnie odpowiadał za oprawę kulinarną najważniejszych wydarzeń rangi państwowej.

W czasie kwarantanny szczególnie wskazane jest, abyśmy pozostali w naszych domach, aby zahamować rozprzestrzenianie się wirusa. Catering dietetyczny bez opuszczania miejsca zamieszkania pozwoli Ci jeść zdrowe, zbilansowane i pełne wartości odżywczych posiłki. My z moim mężem sami korzystamy z naszego cateringu. Za każdym razem otwierając pudełka z kolejnym daniem czujemy się bezpiecznie, bo mamy pełne zaufanie do Yannisa i zespołu, którym kieruje.

Trzymajcie się ciepło,

Dieta pudełkowa - polecam Ewa Chodakowska

Tak

dbamy

o Wasze

bezpieczeństwo

i zdrową

dietę