Pakiet Metamorfoza- Kompleksowe wsparcie w rozpoczęciu zmian

Przez ostatnie kilka dni, wiele się wydarzyło wokół nowego Pakietu Metamorfoza, więc chcielibyśmy przybliżyć zamysł projektu i nasz punkt widzenia. Na co dzień, w naszej ofercie do wyboru jest 7 różnorodnych diet z możliwością zamówienia na dowolnie wybrany okres. Diety te zamawiacie, aby zdrowo się odżywiać, zaoszczędzić czas, zredukować masę ciała lub uporać się z problemem zdrowotnym, płacąc za 5, 10, 15, 30 czy 60 dni jednorazowo z góry.

Oczywiście, w Be Diet Catering jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i sugestie – zapewniamy, że bierzemy je sobie zawsze do serca i wyciągamy wnioski tak, aby tworzyć wysokiej jakości, zdrowy catering dietetyczny, który towarzyszy Ci każdego dnia. I tak było też w tym przypadku.

Widząc efekty metamorfoz realizowanych z Ewą Chodakowską, wiele z Was pisało, że bardzo chciałoby skorzystać ze wsparcia kompleksowego programu premium z cateringiem, ale nie może pozwolić sobie na taki wydatek jednorazowo. Pojawiały się pytania o możliwość rozłożenia płatności na raty. Długo zastanawialiśmy się nad pakietem metamorfoza. Braliśmy pod uwagę za i przeciw. Wciąż jednak myśleliśmy o tych, dla których taka oferta może być pomocna w spełnieniu ich marzeń - zadbaniu o swoje ZDROWIE, osiągnięciu celu, POCZĄTKU WIĘKSZYCH ZMIAN.

Tak powstał Pakiet Metamorfoza – kompleksowe wsparcie w rozpoczęciu zmian.Chcielibyśmy obalić jeden mit - Pakiet Metamorfoza to nie jest wyłącznie zdrowy catering na 60 dni z płatnością w 12 ratach. Na podstawie doświadczeń ponad 1 miliona kobiet, które przeszły swoje metamorfozy z Ewą Chodakowską oraz wiedzy i doświadczenia zespołu dietetyków klinicznych, przygotowaliśmy pakiet narzędzi, który pomoże Ci w ciągu 60 dni rozpocząć proces zmiany oraz wdrożyć zdrowe nawyki na dużo dłużej.

Podstawą pakietu jest pięć zbilansowanych przez dietetyka posiłków, przygotowanych z wysokiej jakości produktów, dostarczanych każdego dnia pod Twoje drzwi. Kwestia jakości jedzenia jest dla nas kluczowa i na niej w Be Diet Catering nie możemy oszczędzać, dlatego przygotowujemy je z wysokiej jakości składników, a każdy posiłek jest zaprojektowany przez dietetyka klinicznego tak, aby prawidłowo odżywiać organizm. Dostarczamy posiłki także dla przyszłych mam i osób z chorobami dietozależnymi – bierzemy za to odpowiedzialność.

To bardzo ważne, aby dieta była dopasowana do Twoich potrzeb, stanu zdrowia, aktualnego stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć, dlatego pierwszym krokiem Metamorfozy jest konsultacja z dietetyczką kliniczną, która poleci Ci konkretny wariant diety i dobierze jej kaloryczność. To jednak nie wszystko. Wiemy, jak ważne w procesie zmiany jest profesjonalne wsparcie. W Pakiecie Metamorfoza otrzymujesz pełną, regularną opiekę dietetyka klinicznego - to bardzo ważny element Pakietu, dzięki któremu Twoja dieta będzie odpowiednio dopasowana na każdym etapie 60 dniowej metamorfozy.

Zdrowa dieta powinna iść w parze z regularną aktywnością fizyczną. W Pakiecie otrzymujesz 3 miesięczny dostęp do BeActiveTV - platformy treningowej online. Dbając również o sferę mentalną i odpowiednią motywację do działania, w pakiecie znalazła się książka „90 dni - Zaprojektuj swoje jutro!”, która będzie Twoim przewodnikiem w zmianie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania i sugestie – jesteśmy do dyspozycji. Jesteśmy tu dla Was i chętnie wysłuchamy Waszych uwag - konstruktywna krytyka to wielka wartość.

Trzymajcie się ciepło!Zespół Be Diet Catering