Jak dopasować dietę pudełkową do swoich potrzeb?

Dieta pudełkowa posiada szereg zalet. Nie musisz gotować, nie musisz kupować produktów, by coś ugotować, otrzymujesz pełnowartościowe posiłki z wyliczoną kalorycznością, w razie potrzeby możesz zrezygnować z mięsa, cały czas chudniesz lub po prostu jesz zdrowo, nie ulegając pokusom. A co najważniejsze – dostosowanie diety pudełkowej przy tej liczbie korzyści wbrew pozorom wcale nie jest trudne. Przecież doskonale znasz swoje smaki i wiesz jak wyglądają Twoje dni, tygodnie i miesiące. Wystarczy, że będziesz kierować się kilkoma istotnymi kryteriami, a zamówiona przez Ciebie dieta spełni wszystkie Twoje potrzeby.

#1 Odchudzanie czy zdrowa dieta?

Musisz odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie – czy dieta ma pomóc Ci w zgubieniu zbędnych kilogramów czy po prostu zależy Ci na zdrowym, pełnowartościowym odżywianiu. Jeśli chcesz schudnąć wybierz dietę o odpowiednio niskiej kaloryczności, która ułatwi Ci systematyczną utratę wagi. W przypadku drugiego wariantu zdecyduj się na dietę o kaloryczności, która odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu tak byś smacznie jadł i jednocześnie dbał o swoje zdrowie.

#2 Dieta pudełkowa mięsna czy bezmięsna?

Dieta pudełkowa dostosowana jest zarówno dla osób, które jedzą niemalże wszystko oraz dla tych, które ze swojej diety wyeliminowały niektóre składniki. Dlatego też w ofercie Be Diet Catering znajduje się zarówno dieta optymalna, w której znajdziesz posiłki z mięsem, dieta wegetariańska oraz jej wariant, zawierający posiłki rybne. Wersja wege jest tak zbilansowana by dostarczała Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Niezależnie od wybranej opcji wszystkie posiłki są pełnowartościowe i odpowiednio zbilansowane, a układają je wyspecjalizowani dietetycy.

#3 Na którą godzinę zamówić dietę pudełkową?

Jeśli wstajesz do pracy wcześnie rano, już niemalże o świcie Twoja przesyłka z jedzeniem może czekać u drzwi. Wolisz otrzymywać boxy do pracy? Nie ma problemu. Dostawca zostawi je na portierni lub w Twoim biurze. Należysz do śpiochów? Wybierz późniejszą godzinę dostawy, a następnie usiądź do smacznego śniadania. Be Diet Catering dostarczany jest codziennie od poniedziałku do piątku, a także w soboty. To Ty decydujesz, o której godzinie zjawia się u Ciebie dostawca ze szczelnie zapakowanymi pojemnikami.

Twoja dieta właśnie została dopasowana

Po udzieleniu odpowiedzi na powyższe pytania już pewnie wiesz czy wybierasz dietę 1000 kcal w wersji wegetariańskiej dostarczaną o szóstej rano do domu czy może 2200 kcal z mięsem, które pojawi się codziennie około dziewiątej w Twoim biurze. W podjęciu decyzji może pomóc Ci również kalkulator BMR, który znajdziesz na naszej stronie. Tym samym właśnie udało Ci się dopasować dietę pudełkową do Twoich potrzeb. Nie pozostaje Ci nic innego jak ją zamówić, cieszyć się wygodną formą dostawy i urozmaiconymi smakami. Smacznego!