Dieta dla par – czy catering dietetyczny się sprawdzi?

Zazwyczaj dieta pudełkowa jest rozpatrywana z perspektywy jednej osoby. A co wtedy, kiedy musisz zadbać nie tylko o posiłek dla siebie, ale także dla swojej drugiej połówki? Zdecydujcie się wspólnie na catering dietetyczny! Nic nie motywuje bardziej niż wsparcie najbliższej osoby. Realizując wspólny cel, łatwiej go osiągnąć. Jeśli zatem oboje chcecie zrzucić kilka kilogramów lub zwiększyć masę ciała, wypróbujcie dietę dla par i cieszcie się smacznymi posiłkami we dwoje!

Dieta dla par – razem osiągnijcie cel!

 

Catering dietetyczny dla dwojga to jedna z najskuteczniejszych metod odchudzania lub zwiększenia masy ciała – w zależności od tego, jaki cel chcecie osiągnąć. Osoby podejmujące wyzwanie wspólnie, znacznie rzadziej rezygnują z diety w porównaniu z tymi, które robią to w pojedynkę. Wzajemna motywacja to klucz do sukcesu w zmaganiach o wymarzoną sylwetkę. Pomyśl także o tym, ile radości sprawią Wam Wasze sukcesy – z każdego będziecie mogli cieszyć się podwójnie!

 

Dieta pudełkowa dla par to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ jecie tyle, ile powinniście, nie dokupując żadnych niepotrzebnych produktów. Dzięki temu będziecie mieli większą kontrolę nad wydatkami, a do tego wyeliminujecie nawyk podjadania, ponieważ spożywając posiłki regularnie, nie odczujecie głodu.

Różnice w diecie

Decydując się na wspólną dietę, należy zwrócić uwagę na pewne różnice, które należy uwzględnić przy wyborze właściwego wariantu cateringu dietetycznego. Mężczyźni zazwyczaj potrzebują znacznie więcej kalorii niż kobiety. Ponadto panie powinny spożywać więcej produktów zawierających żelazo, by uzupełnić jego niedobory. Starannie dobrana dieta dla dwojga uwzględni te potrzeby. Zobaczycie, jak bardzo poprawi się Wasze samopoczucie, kiedy będziecie jedli tak, jak powinniście.

 

Jedzenie dla dwojga a catering dietetyczny

Przede wszystkim decyzja o rozpoczęciu diety powinna być wspólna. Tylko wtedy oboje będziecie mieli motywację do jej przestrzegania. Catering dietetyczny dla par to doskonała propozycja dla Was, jeśli nie macie wystarczająco dużo czasu to przygotowywanie pięciu posiłków, i to jeszcze w podwójnych porcjach. To my przyrządzimy dla Was smaczne potrawy, uwzględniając w jadłospisie indywidualne dopasowanie wartości energetycznych, ilości węglowodanów, białek i tłuszczy, jakich potrzebuje każdy z Was.
Taki typ diety pozwoli Wam także na spożywanie posiłków w regularnych odstępach czasu. Dostarczone rano pod Wasze drzwi pudełka, możecie zabrać ze sobą do pracy, na siłownię czy wyjazd. Czas, który poświęcilibyście na gotowanie, przeznaczcie na wspólny trening, wyjście do kina czy zwykły relaks w zaciszu mieszkania. Warto bowiem połączyć dietę z jakąś formą aktywności fizycznej. Zastanówcie się, jaki sport oboje lubicie. Siłownia, jogging, a może tenis? Znajdźcie coś dla siebie i spędźcie ze sobą trochę czasu, nie martwiąc się o to, co zjecie następnego dnia. O to zadbamy my!